Neprodávejte ani nesdílejte mé osobní údaje

Jak je popsáno v našich Zásadách ochrany osobních údajů, shromažďujeme osobní údaje z vašich interakcí s námi a našimi webovými stránkami, a to i prostřednictvím souborů cookie a podobných technologií. Tyto osobní údaje můžeme také sdílet s třetími stranami, včetně reklamních partnerů. Děláme to proto, abychom vám mohli zobrazovat reklamy na jiných webových stránkách, které jsou relevantnější pro vaše zájmy, a z jiných důvodů uvedených v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Sdílení osobních údajů pro cílenou reklamu na základě vaší interakce na různých webových stránkách může být považováno za „prodej“, „sdílení“ nebo „cílenou reklamu“ podle některých zákonů o ochraně osobních údajů. V závislosti na tom, kde žijete, můžete mít právo se z těchto aktivit odhlásit. Pokud chcete toto právo odhlásit, postupujte podle pokynů níže.

Pokud navštívíte naši webovou stránku s aktivovaným signálem odhlášení od Global Privacy Control, v závislosti na tom, kde se nacházíte, budeme to považovat za žádost o odhlášení z činnosti, která může být považována za „prodej“ nebo „sdílení“ osobních údajů. informace nebo jiné způsoby použití, které lze považovat za cílenou reklamu pro zařízení a prohlížeč, které jste použili k návštěvě našich webových stránek.