Neutrácíme hromadu peněz za reklamu a naše marže není tak vysoká jako u ostatních prodejců. Naším cílem je poskytnout vám kvalitní výrobky za přijatelné ceny.

Doba dodání je 2-3 pracovní dny v závislosti na čase vaší objednávky. Máte-li jakékoli dotazy, pošlete nám e-mail na info@zovero.com

Od data dodání máte 30 dní na vrácení / vyměnění zboží, za plnou náhradu nebo kupón v našem obchodě. Pokud položka neodpovídá popisu nebo dojde k poškození z důvodu chyby ve výrobě, uhradíme vám veškeré náklady spojené s nákupem včetně dopravy. Máte-li jakékoli dotazy, pošlete nám e-mail na info@zovero.com

Přečtěte si prosím naše zásady vrácení peněz 

Náš obchod je chráněn nejmodernějšími bezpečnostními firewally, aby bylo zajištěno, že všechna data budou v bezpečí. Chápeme, jak důležitá je bezpečná platba v každém internetovém obchodě, a náš proces placení je tak bezpečný, jak jen může být. Naše stránky jsou chráněny nejen McAfee Secure, ale také umožňují platby včetně PayPal & Stripe - nejbezpečnější online platební systémy, které jsou k dispozici.

Většina našich šperků je 18K pozlacená nerezová ocel. Máme také produkty s rakouskými krystaly a kubickými zirkony.

Ne, šperky doporučujeme vždy sundat před koupáním / sprchováním. Tím zajistíte, že vaše šperky zůstanou čisté a zářivé tak dlouho, jak je to možné. Zejména krystaly se mohou otupit, pokud jsou vystaveny chlóru/slané vodě.

Pokud si nejste jisti, že si objednáte správnou velikost, doporučujeme ji zkontrolovat v následujícím odkazu. Zkontrolujte svou velikost ZDE!