ČASTÉ DOTAZY

Dopravné i balné je u objednávek nad 700,- zdarma. Aktuální ceník pro objednávky do 700,- najdete zde.

Doba dodání je 2-3 pracovní dny v závislosti na čase vaší objednávky. Máte-li jakékoli dotazy, pošlete nám e-mail na info@zovero.cz

Jednoduše nám napište na info@zovero.cz – a my už se o to postaráme.

Garance vrácení peněz - Nepátráme zbytečně po důvodech - pokud si to rozmyslíte nebo dojde k poškození šperku z důvodu vady, pošlete nám zásilku zpět a my Vám pošleme nové zboží nebo Vám vrátíme peníze v plné výši bez otázek a bez otálení. Informace o tom kam zaslat šperky najdete zde. Máte-li jakékoli dotazy, pošlete nám e-mail na info@zovero.cz

Šperk můžete bez udání důvodu vrátit do 30 dnů od zakoupení. Výjimkou jsou situace, kdy jsme šperk upravili podle vašeho přání, upravil ho mezitím jiný zlatník nebo je šperk zničený, opotřebovaný, nošený či jinak znehodnocený. Podrobnosti, jak vrátit zakoupený šperk najdete na stránce o vrácení zboží.

Peníze vám vrátíme do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, jakmile nám šperk přinesete nebo pošlete zpět.

Náš obchod je chráněn nejmodernějšími bezpečnostními firewally, aby bylo zajištěno, že všechna data budou v bezpečí. Chápeme, jak důležitá je bezpečná platba v každém internetovém obchodě, a náš proces placení je tak bezpečný, jak jen může být. Naše stránky jsou chráněny nejen McAfee Secure, ale také umožňují platby včetně PayPal & Stripe - nejbezpečnější online platební systémy, které jsou k dispozici.

Veškeré naše produkty jsou z chirurgické oceli, která je pozlacena vrstvou 18K zlata. Šperky jsou nejčastěji ozdobeny rakouskými krystaly.

Ne, šperky doporučujeme vždy sundat před koupáním / sprchováním. Tím zajistíte, že vaše šperky zůstanou čisté a zářivé tak dlouho, jak je to možné. Zejména krystaly se mohou otupit, pokud jsou vystaveny chlóru/slané vodě.

Ano, každý šperk bezpečně ukládáme do krabičky, kterou dostanete k objednávce zdarma spolu s leštícím ubrouskem.

Pokud si nejste jisti, že si objednáte správnou velikost, doporučujeme ji zkontrolovat v následujícím odkazu. Zkontrolujte svou velikost ZDE! 

Pokud máte jakékoli další otázky, kontaktuje nás prosím na tel. +420 733 325 576 nebo na e-mailu info@zovero.cz.