Doba dodání je 2-3 pracovní dny v závislosti na čase vaší objednávky. Máte-li jakékoli dotazy, pošlete nám e-mail na info@zovero.com

Garance vrácení peněz - Nepátráme zbytečně po důvodech - pokud si to rozmyslíte nebo dojde k poškození šperku z důvodu vady, pošlete nám zásilku zpět a my Vám pošleme nové zboží nebo Vám vrátíme peníze v plné výši bez otázek a bez otálení. Máte-li jakékoli dotazy, pošlete nám e-mail na info@zovero.com

Náš obchod je chráněn nejmodernějšími bezpečnostními firewally, aby bylo zajištěno, že všechna data budou v bezpečí. Chápeme, jak důležitá je bezpečná platba v každém internetovém obchodě, a náš proces placení je tak bezpečný, jak jen může být. Naše stránky jsou chráněny nejen McAfee Secure, ale také umožňují platby včetně PayPal & Stripe - nejbezpečnější online platební systémy, které jsou k dispozici.

Veškeré naše produkty jsou z chirurgické oceli, která je pozlacena vrstvou 18K zlata. Šperky jsou nejčastěji ozdobeny rakouskými krystaly.

Ne, šperky doporučujeme vždy sundat před koupáním / sprchováním. Tím zajistíte, že vaše šperky zůstanou čisté a zářivé tak dlouho, jak je to možné. Zejména krystaly se mohou otupit, pokud jsou vystaveny chlóru/slané vodě.

Pokud si nejste jisti, že si objednáte správnou velikost, doporučujeme ji zkontrolovat v následujícím odkazu. Zkontrolujte svou velikost ZDE!