ČASTÉ DOTAZY

Doručení a platby

Dopravné i balné je u objednávek nad 700,- zdarma. Aktuální ceník pro objednávky do 700,- najdete zde.

Doba dodání je 2-3 pracovní dny v závislosti na čase vaší objednávky. Máte-li jakékoli dotazy, pošlete nám e-mail na info@zovero.cz

Můžete si vybrat z těchto tří variant: Zásilkovna - doručení na adresu, Zásilkovna doručení na pobočku a PPL - doručení na adresu nebo na pobočky Parcelshop

Zboží můžete uhradit buď kartou online nebo platbou na dobírku.

Výmena a vrácení

Jednoduše nám napište na info@zovero.cz – a my už se o to postaráme.

Garance vrácení peněz - Nepátráme zbytečně po důvodech - pokud si to rozmyslíte nebo dojde k poškození šperku z důvodu vady, pošlete nám zásilku zpět a my Vám pošleme nové zboží nebo Vám vrátíme peníze v plné výši bez otázek a bez otálení. Informace o tom kam zaslat šperky najdete zde. Máte-li jakékoli dotazy, pošlete nám e-mail na info@zovero.cz

Šperk můžete bez udání důvodu vrátit do 30 dnů od zakoupení. Pokud zjistíte, že daný šperk není pro vás, nechceme vaše peníze. Vrátíme vám je, aniž bychom vám položili jedinou otázku.

Peníze vám vrátíme do 7 dnů od toho, co nám objednávku vrátíte zpět.

Šperky a nákup

Náš obchod je chráněn nejmodernějšími bezpečnostními firewally, aby bylo zajištěno, že všechna data budou v bezpečí. Chápeme, jak důležitá je bezpečná platba v každém internetovém obchodě, a náš proces placení je tak bezpečný, jak jen může být. Naše stránky jsou chráněny nejen McAfee Secure, ale také umožňují platby včetně PayPal & Stripe - nejbezpečnější online platební systémy, které jsou k dispozici.

Veškeré naše produkty jsou z chirurgické oceli, která je pozlacena vrstvou 18K zlata. Šperky jsou nejčastěji ozdobeny rakouskými krystaly.

● Šperky jsou odolné vůči vodě i teplu.

● Šperky nevystavujte chlorované nebo slané vodě. To znamená sundat šperky před koupáním v bazénech, vířivkách nebo moři.

● Vyhněte se kontaktu s tvrdými předměty, které by mohly krystal nebo ocel poškrábat.

● Pravidelné čištění pozlacených šperků je důležité pro prodloužení jejich životnosti. Použijte k tomu jemné tekuté mýdlo nebo profesionální čisticí roztok na šperky.

Šperky jsou odolné vůči vodě, ale doporučujeme se vyhnout chlóru, slané vodě či chemikáliím. Tím zajistíte maximální životnost šperků, jejich zářivost a původní kvalitu.

Ano, každý šperk bezpečně ukládáme do krabičky, kterou dostanete k objednávce zdarma spolu s leštícím ubrouskem.

Pokud si nejste jisti, že si objednáte správnou velikost, doporučujeme ji zkontrolovat v následujícím odkazu. Zkontrolujte svou velikost ZDE! 

Pokud máte jakékoli další otázky, kontaktuje nás prosím na tel. +420 733 325 576 nebo na e-mailu info@zovero.cz.