NÁŠ PŘÍBĚH

Vítejte na našem webu Zovero! Jsme tým bratra a sestry, kteří jsou nadšení pro poskytování vysoce kvalitních, módních šperků, které jsou trendy a nadčasové. Po velkém povzbuzování od rodiny a přátel jsme se rozhodli proměnit náš koníček v podnikání.

Zovero se zrodilo v roce 2018 s touhou vytvořit značku, která bude rezonovat s dnešní moderní ženou a doprovázet ji v mnoha rolích, které v životě zastává.  Naším zaměřením je zprostředkování kvalitních šperků za rozumné ceny jako alternativa ke zlatým a stříbrným šperkům.

Nechte zářit svou pravou povahu. U nás se zaměřujeme na kousky, které vám umožní vyjádřit se svým autentickým způsobem. V duchu značky se skrývá jednoduchost, dobrodružství sebeobjevování, oslava toho, kým jste a kým se toužíte stát. Každá kolekce je vytvořením nového světa pro ženu dneška, která je stylová, nezávislá a sama sebou.

Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout pestrou škálu šperků z pozlacené chirurgické oceli, včetně prstenů, náušnic, náramků a náhrdelníků. Všechny naše kousky jsou ručně vyráběny s péčí a pozorností na detail, za použití pouze těch nejlepších materiálů.

Jsme odhodláni poskytovat vynikající zákaznický servis a snažíme se, aby každý nákup u nás byl pozitivní. Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy, neváhejte se na nás obrátit na 
info@zovero.cz.


Děkujeme, že jste navštívili naše webové stránky a podpořili naši malou firmu. Doufáme, že najdete šperk, který si zamilujete!

S pozdravem,
Jaroslav a Alice